بازی جدید Modern combat 2 توسط شرکت معروف game loft که می شود گفت یکی دیگر از شاهکارهای جدید این کمپانی این بازی می باشد که جنگی و بسیار شگفت انگیز است و گرافیک فوق العاده ای را دارا می باشد . این بازی را شما می توانید برای گوشی هایی که سیستم عامل اندروید می باشد در سایت فارس موبایل دانلود نمایید .

( اموزش های لازم در ادامه مطلب توضیح داده شده است )

Modern combat 2 FarsMobile.Com بازی فوق العاده زیبا و با گرافیک عجیب Modern combat 2  اندروید

۱- ابتدا گوشی را در حالت هواپیما (airplane mod) قرار دهید و ارتباط wifi را قطع کنید.
فایل game data را در مسیر زیر استخراج کنید

E(sdcard)/Gameloft/games

فایل apk را نصب کنید

بازی را اجرا کنید . از شما سوالی می کند و No را بزنید.
دوباره بازی را اجرا کنید.
برای بار اول بازی کند عمل می کند .

توجه : فایلی رو که شما دانلود می کنید هردو با winrar باز می شوند که شما اون فایل دومی روکه فرمتش apk هست ولی محتوای اون توسط win rar باز میشه . شما بدون هیچ کاری پس از دانلود فایل apk اون رو به داخل گوشی انتقال داده و نصب کنید.

note بازی فوق العاده زیبا و با گرافیک عجیب Modern combat 2  اندرویدفرمت:apk

chart pie بازی فوق العاده زیبا و با گرافیک عجیب Modern combat 2  اندرویدحجم:۲۹۱ Mb

down بازی فوق العاده زیبا و با گرافیک عجیب Modern combat 2  اندرویددانلود – Download

lock بازی فوق العاده زیبا و با گرافیک عجیب Modern combat 2  اندرویدرمزفایل:www.farsmobile.com

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin بازی فوق العاده زیبا و با گرافیک عجیب Modern combat 2  اندروید cloob بازی فوق العاده زیبا و با گرافیک عجیب Modern combat 2  اندروید viwio بازی فوق العاده زیبا و با گرافیک عجیب Modern combat 2  اندروید donbaleh بازی فوق العاده زیبا و با گرافیک عجیب Modern combat 2  اندروید twitter بازی فوق العاده زیبا و با گرافیک عجیب Modern combat 2  اندروید facebook بازی فوق العاده زیبا و با گرافیک عجیب Modern combat 2  اندروید google buzz بازی فوق العاده زیبا و با گرافیک عجیب Modern combat 2  اندروید google بازی فوق العاده زیبا و با گرافیک عجیب Modern combat 2  اندروید digg بازی فوق العاده زیبا و با گرافیک عجیب Modern combat 2  اندروید yahoo بازی فوق العاده زیبا و با گرافیک عجیب Modern combat 2  اندروید Technorati بازی فوق العاده زیبا و با گرافیک عجیب Modern combat 2  اندروید delicious بازی فوق العاده زیبا و با گرافیک عجیب Modern combat 2  اندروید