ترفندی که میخوام امروز براتون بگم خیلی خیلی به درد میخوره و خیل ساده است. شاید برای شما پیش اومده باشه که تعداد زیادی عکس یا فیلم یا آهنگی رو از دوستتون گرفته باشید.و حوصله ی سیو اونارو نداشته باشید مثلا اگه ۲۰۰ تا عکس رو بخواید سیو کنید خیلی طول میکشه و کلی وقت میگیره.این ترفندو انجام بدید که در سایت فارس موبایل به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است.

save blutos FarsMobile.Org ترفند سیو (save) بلوتوث دریافتی در نوکیا به طور یکجا

شما تنها کافیه برنامه ی X-ploreرو روی گوشیتون داشته باشید. بعد از دریافت هر تعداد بلوتوث وارد این برنامه بشید و با زدن دکمه ی ۴ به قسمت مسیج وارد میشید و در این قسمت شما هر فایلی که از طریق بلوتوث دریافت کردیدو در اونجا میبینید.
در ادامه با زدن Menu>Mark>mark All>edit>Move>E:

و هر فولدری که دوست داریدرو انتخاب کنید و Selectرو بزنید به همین راحتی.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin ترفند سیو (save) بلوتوث دریافتی در نوکیا به طور یکجا cloob ترفند سیو (save) بلوتوث دریافتی در نوکیا به طور یکجا viwio ترفند سیو (save) بلوتوث دریافتی در نوکیا به طور یکجا donbaleh ترفند سیو (save) بلوتوث دریافتی در نوکیا به طور یکجا twitter ترفند سیو (save) بلوتوث دریافتی در نوکیا به طور یکجا facebook ترفند سیو (save) بلوتوث دریافتی در نوکیا به طور یکجا google buzz ترفند سیو (save) بلوتوث دریافتی در نوکیا به طور یکجا google ترفند سیو (save) بلوتوث دریافتی در نوکیا به طور یکجا digg ترفند سیو (save) بلوتوث دریافتی در نوکیا به طور یکجا yahoo ترفند سیو (save) بلوتوث دریافتی در نوکیا به طور یکجا Technorati ترفند سیو (save) بلوتوث دریافتی در نوکیا به طور یکجا delicious ترفند سیو (save) بلوتوث دریافتی در نوکیا به طور یکجا